Privatumo politika

Šis puslapis yra MB “Esmee” nuosavybė.

Naudodami mūsų paslaugas patikite mums savo informaciją. Suprantame, kad tai didelė atsakomybė, ir labai stengiamės apsaugoti informaciją bei leisti jums ją valdyti.

Tačiau negalime visu 100% jos apsaugoti, tad pateikdami informaciją mums, Jus prisiimate atsakomybę, o mes dedame visas pastangas ją apsaugoti.

Ši privatumo politika padės suprasti, kokią informaciją renkame ir kodėl ją renkame.

Norime, kad suprastumėte, kokių tipų informaciją renkame jums naudojant paslaugas.

Renkame informaciją, kad galėtume teikti geresnes paslaugas visiems naudotojams. Tai atliekame siekdami sužinoti įprastinę informaciją, pvz., kurios reklamos Jums naudingiausios, ką labiausiai mėgstate ir kaip mums augti.

Kai naudojatės mūsų paslaugomis, pateikiate mums asmeninės informacijos, apimančios jūsų vardą, pavardę,e-paštą,telefono numerį , adresą bei mokėjimo informaciją. Be to galite pasirinkti teikti mums informaciją, pvz., el. pašto adresą, kad gautumėte paslaugų naujienlaiškį.

Renkama veiklos informacija gali apimti,pvz., terminus pagal kuriuos ieškote produkto ar pirkimo veiklą. Šią informaciją naudojame geresniems paslaugoms sukurti. Taip pat informaciją naudojame ir ryšio palaikymui su Jumis, pvz., elektroninio pašto adresas, o taip pat tikslinės reklamos sukūrimui būtent Jums.

Naudojame slapukus informacijai rinkti. Slapukas – tai mažas failas su simbolių eilute, kuris išsiunčiamas į kompiuterį, kai apsilankote svetainėje. Kai dar kartą lankysitės svetainėje, slapukas leis jai atpažinti jūsų naršyklę. Slapukuose gali būti saugomos naudotojo nuostatos ir kita informacija. Galite sukonfigūruoti naršyklę atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kai siunčiamas slapukas. Tačiau kai kurios svetainių funkcijos ar paslaugos be slapukų gali netinkamai veikti.

Darbuotojai ar šalys, teikiančios paslaugas MB “ Esmee”, gali prieiti prie šios informacijos, tačiau yra įpareigoti ją saugoti, neatskleisti ir naudoti ją tik MB “Esmee” paslaugoms.

MB “Esmee” įsipareigoja rūpintis Jūsų saugiu apsipirkimu mūsų elektroninėje erdvėje.