SPA CEYLON

Filtras

Showing 1–22 of 60 results, including child brands

SPA CEYLON kosmetika

Spa Ceylon kosmetika

SPA CEYLON LUXURY AYURVEDA – naujas prekės ženklas Lietuvoje, šeimos verslas iš Šri Lankos, skaičiuojantis penktą dešimtį. SPA CEYLON prekinį ženklą sėkmingai vysto broliai Shiwantha ir Shalino, vadovaudamiesi savo giminės patirtimi valdant Ajurvedos medicinos centrus. SPA CEYLON kosmetika apjungė šiuolaikines technologijas su 5000 metų siekiančia Ajurvedos medicinos išmintimi. Nuo pirmojo produkto sukūrimo iki šių dienų visi ingredientai užauginti tik Ceilono saloje, produktai veganiški, be alkoholio ir parabenų. SPA CEYLON pakuotes puošia išskirtiniai Šri Lankos karalių rūmų motyvai, o produktų linijos subalansuotos siekiant atkurti autentiškus spa ritualus. Dabar ir jūs galite pasilepinti spa ritualais nekeldami kojos iš namų – gydančios augalų, mineralų, eterinių aliejų bei druskų savybės atgaivins kūną ir protą, o natūralūs aromatai nuskraidins į tolimą Ceilono salą.

Įkūnydami šeimos vertybes, kurios neatsiejamos nuo rūpinimosi žmonių sveikata, su didžiule aistra ir noru nuolat tobulėti bei diegti naujoves, SPA CEYLON užtikrinančiai žengia inovacijų keliu. Produktai draugiški aplinkai, gaminami užtikrinant, kad būtų stabdomas bet koks vaikų išnaudojimas darbo rinkoje. SPA CEYLON aktyviai dalyvauja remiant sąžiningą bendruomenės prekybą, tvarų ūkininkavimą, laukinės gamtos išsaugojimą, žiauraus elgesio su gyvūnais prevenciją, žmogaus teisių ir aplinkos apsaugą.

Penkiuose kontinentuose sertifikuota ir aukštai įvertinta kosmetinė produkcija atliepia naujausias grožio ir sveikatos rinkos vystymosi tendencijas. Šiandien SPA CEYLON LUXURY AYURVEDA yra didžiausias prabangios Ajurvedinės kosmetikos gamintojas ir platintojas, tiesiogiai tiekiantis savo produkciją į daugiau kaip šimtą pasaulio ir Europos boutique.

SPA CEYLON kosmetika – prabangūs Ajurvedos produktai iš Šri Lankos, natūralūs, be ftalatų, parabenų, silikono, veganiški skirti save mylinčioms asmenybėms.

Įsigydami SPA CEYLON kosmetiką pasijūsite taip tarsi SPA būtų Jūsų namuose!